Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-15, 10:09   #4470
hotiie
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez patka92920 Pokaż wiadomość
Mam pare pytań co do przebicia języka:
1)jestem nałogowym palaczem i nie wyobrażam sobie ani jednego dnia bez papierosa wiec moje pytanie brzmi: czy można palić zaraz po przebiciu?
2)moim drugim nałogiem jest żucie gumy...i chciałabym sie dowiedzieć czy można
3)czytałąm wasze wcześniejsze wypowiedzi i wiele z was mówi o przykrym zapachu z buzi wiec nawiązując do mojego wcześniejszego pytania można żuć tą gumę?
Prosze o szybką odpowiedz
Pozdrawiam

1). Ja odrazu zaraz po przekłuciu poszłam na piwo i normalnie paliłam i nic się nie stało ważne jest żeby po paleniu jak i po posilkach płukać jamę ustną "denoseptem" albo "rumiankiem". Jeszcze zależy kto ma jaki organizm. U mnie kolczyk "zagoił się" po tygodniu.
2). wątpie że zaraz po przekłuciu będziesz dała rady rzuć gumę. Ja po przekłuciu najpierw nie dałam rady ruszyć językiem poprostu mięśnie są przerwane. A co do rzucia gumy po zagojeniu się jest to normalne. Ja naprzykład normalnie rzuję gumę tylko, że większą uwagę zwracam na to żeby nie oblepiła kolczyka i rzuję ją tylnymi zębami.
3). Co do przykrego zapachu z buzi nie u każdego występuję zależy jak kto dba o higienę.
Zgłoś do moderatora