Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain - kolorówka cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 12:19   #1738
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ja używam p.aqua 02 i naciskam, że jest dla mnie za ciemny, ale wszyscy dookoła mówią, że jest super, nie widać, że mam podkład i cera ogólnie piękna - pięknie zrobili ten podkład
a extreme nie lubię, mnie wysuszył do granic możliwości i kolorek miałam trochę nieudany
Dla mnie 02 była za żółta, nawet małż mówił, że wyglądam jakbym lekko chora była Tak wiec wzięłam 03 bez testowania, bo kocham ten podkład. Gotowa byłam domówić 01 i nim rozjaśniać
Okazało się, że to bardzo ładny beżyk. Nałożony na twarz i linię żuchwy pięknie stapia się z moją szyją i dekoltem Nie widać w ogóle przejścia! Nie jest dużo ciemniejszy od 02 moim zdaniem.

Ja się jeszcze zastanawiałam nad Extreme albo Gold, którego testowałam niedawno. Miałam 02 ale wyglądał na lekko pomarańczowy w pudełeczku Sephory, chociaż na skórze ładnie się wtapiał
Czy oni nie mogliby zrobić identycznych odcieni w każdej wersji?

Króliczku, a Extreme ma w składzie alkohol?

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
no właśnie! tak zachwalałyście tego parure i po namowach poszłam po próbki do drogerii -kolor 02. Jak się nim pomaziałam to nie wiedziałam nad czym się tak zachwycacie! Maskę mi taką zrobił,że wyglądałam na 40 lat więcej (mam 22 ). Porażka! Dziś patrzę a to próbka Extreme'a... jak ona mi go wcisnęła w tym Douglasie? Czyli mówicie,że parure aqua a extreme to niebo a ziemia? Mam znów iść prosić się o próbki?
Kolory mają takie same czy nie? 02 trochę ciemne ale 01 nie mają...
Zdecydowanie wypróbuj Aqua! On rozprowadza się jak masełko Extreme jest bardziej "tępy".

Edit: kolory moim zdaniem minimalnie się różnią w wersji Aqua i Extreme. Aqua nie ma takiego krycia i to chyba też ma duże znaczenie.

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2009-12-17 o 12:21
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora