Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Tołpa. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-28, 19:00   #155
gotfrydka
Raczkowanie
 
Avatar gotfrydka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 95
GG do gotfrydka
Dot.: Tołpa

Ja osobiście polecam maskę wyszczuplającą z tołpy. jest pracochłonna brudna i brzydka ale.. naprawdę skuteczna.
do tołpy dorwałam sie jak pracowałam w tesco na pasazu przy żaluzjach, obok bylo stanowisko topły. poznałam tam dziewczyny i tak zaczeło się

maska jest naprawdę wydajna. pierwsze 2 opakowania stosowałam naprawde regularnie wspomagałam jeszcze serum z tej samej serii. cellulitis się zmiejszył już po miesiącu. a po pierwszym użyciu skóra była bardziej napieta. stosowałam ją w trakcie odchudzania, i naprawdę uda i brzuch szybciej gineły, a przed wszystkim były jędrne.
poleciałam tołpe koleżance..a u niej odkryłysmy jeszcze jeden bajer tołpy a dokłądnie tej maski.
dziewczyna chciała schudnąć szczególnie z brzucha. smarowała się tam naprawdę więcej niż 1-2 razy w tygodniu. na brzuchu miala wielką bliznę pooperacyjną. brzydką i nieestetyczną. jakie nasze zdziwienie było gdy po 0,5 roku blizna stała sie naprawde mała! więcej.. rozstępy jej prawie poznikały
ja ostatnio nie mam kasy na te kosmetyki. i żałuję. bo tołpa jest naprawdę jednymi z niewielu naprawde skutecznych kosmetyków.
gotfrydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując