Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-28, 07:50   #2106
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez ORIENT Music Pokaż wiadomość
Przepraszam LUVOS Pewnie widzialas maseczki -glinki tej firmy w d&m ale krem myjacy DR.Hauschka lepszy.. niedawno odrylam bardzo dobry+delikatny zel do mycia ciala +wlosow o bardzo ciekawym skladzie firmy
DERMA ECO baby i kosztuje 3 euro. znacznie lepszy+tanszy+lepszy sklad niz aptecznego zelu do mycia AVENE za ktory placilam 12 euro.
Ingredients: DERMA ECO
Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Sodium Coco-Sulfate, Coco-Glucoside, Glycerin**, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate .

Ogolnie kosmetyki DERMA ECO maja bardzo ciekawe Sklady



Maść łagodząca DERMA ECO Baby

Ingredients:
Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Cocos Nucifera Oil*, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Tapioca Starch, Prunus Armeniaca Kernel Oil*, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Hydrogenated Castor Oil, Magnesium Sulfate, Lactic Acid, Sodium Benzoate
Avene to jest dla mnie porażka, chyba już nigdy nic nie kupię tej marki.

Luvos macałam, jak szukałam balsamu na odwodnioną skórę ciała, ale powąchałam i aż mnie cofnęło, nie dałabym rady smarować się tym powyżej tyłka
Teraz też już prawie nie używam zwykłych żeli pod prysznic, tylko kremy i olejki myjące i tutaj najbardziej przypadł mi do gustu Kneipp z wiesiołkiem, fajnie się używa, bo się pieni (ja muszę mieć pianę, mycie bez piany mnie nie przekonuje), ładnie pachnie i jest wydajny jak na produkt tego typu.

W przypadku twarzy nie mogę się jednak przekonać do żadnych olejów, także tych myjących. Tak bardzo zraziłam się do tej metody, że mam jakąś blokadę w głowie, podobnie mam z mydłami.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Z Luvos miałam maseczkę peelingującą, bardzo przyjemna, aczkowiek niewiele zrobiła. Mam też próbkę kremu tonującego, niestety ciemny kolor. Składy fajne, podobno fajny jest krem myjący, już słyszałam o nim kilka razy.
Muszę coś przetestować tej firmy, może zacznę od kremu do rąk.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora