Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-28, 22:49   #2127
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Zielona Herbata 1 Pokaż wiadomość
Za buteleczkę 50 ml płaciłam jakoś ponad 200zł. Chyba245. Nie pamiętam już dokładnie.
Mam Fast Peel i Mix Peel.
Jestem zadowolona ale też nie mam jakiś mega wielkich przebarwień, czy plam. Zależy kto czego oczekuje
Trochę drogo, ale może kiedyś spróbuję. Na razie przede mną Clarena i Bielenda, chociaż nie wiem, czy to drugie otworzę tak szybko, bo boję połączenia salicyl + UVB.

Cytat:
Napisane przez Zielona Herbata 1 Pokaż wiadomość
A jak sobie radzicie z błyszczeniem ? I czy w ogóle macie taki problem? Ja już w miarę, to opanowała ale nie w stopniu, który by mnie zadowoli
Używacie może jakiś pudrów?
Błyszczenie to jest stała cecha mojej cery. Jedyne co sobie z nim radzi to po prostu matowienie w ciągu dnia. W domu puder, teraz zamierzam kupić Ben Ney, obecnie mam Hellen Betrix by Max Factor. Polubiłam pudry lekko barwione po latach obsypywania się Dry-Flo.
Poza domem najchętniej sięgam po bibułki, ale ta metoda nie jest najlepszym wyborem, jak się używa filtrów. Jednak ze względu na jej wygodę nie umiem z niej zrezygnować.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora