Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-28, 23:55   #2130
ORIENT Music
Raczkowanie
 
Avatar ORIENT Music
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 177
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość


Moim zdaniem żele dedykowane do mycia twarzy to zwykle jedna wielka ściema, dla mnie to to samo co zwykłe mydło w płynie czy żel pod prysznic, dlatego też zaprzestałam tracenia na nie pieniędzy. Olejki myjące kiedyś stosowałam, ale już dobre parę lat temu - wysuszały chyba podobnie, jak mydło czy żel. Ale myślę, że "wyjątkowa" woda w moim mieszkaniu też ma znaczenie - tutaj słuchawka prysznicowa jest po miesiącu używania całkiem zatkana od kamienia.

:
Wiec czym obecnie myjesz twarz? sprobuj paste do mycia twarzy DR.Hauschka ,ale TYLKO DO Porannego mycia twarzy! po niczym innym nie mialam takiej skory jak po tym kremie do mycia Hauschki.. Aksamitna Jasna ukojona skora,pory zmniejszone ahh
__________________
Mam Jasna mleczna karnacje (różano-beżowa chlodna) typ Królowa Sniegu,Snieżka.Szukam podkladu w odcieniu"Ecru ",badz Czysty beż(jasny)+ róż. I pudru kompaktowego ,niepostarzajacego w odcieniu "Ecru".do skory mieszanej dajacy wykonczenie miekkie,nie plaskie,nie twarde.

Edytowane przez ORIENT Music
Czas edycji: 2015-03-29 o 00:41
ORIENT Music jest offline Zgłoś do moderatora