Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-15, 21:36   #923
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Hej dziewczyny troszkę mnie nie było, ale zanim nadrobię to muszę tutaj cytacikiem rzucić


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jedyne ci mi troszkę nie pasi to ilość plaży przy palmach, wolałabym jej ciut więcej.
Wyobraźcie sobie moją minę kiedy najpierw przeczytałam ten komentarz a później zobaczyłam do czego to

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Skróciłaś mocno paznokcie, to i przyrost się odkleja - według mnie to całkiem naturalne Wiadomo, obserwowanie co się z tym dzieje nie zaszkodzi, ale nie ma co panikować.
Mam tak samo
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Czułam ból, takie jakby ukłucie od czasu do czasu na jednym paznokciu, na którym najwięcej się oderwało, to przez niego musiałam skrócić wszystkie bo się złamał, za bardzo spiłowałam płytkę na nim przy ściąganiu hybryd, może to być przez to?
Kupiłam olejek z drzewa herbacianego, podobno może pomóc.
Czasami też mam podobnie - chwilowe oderwanie, które po 2-3 dniach wraca do normy. Zazwyczaj nigdzie się nie uderzę, ewentualnie "naciągnę" skórę na opuszku i wtedy przyrost się odkleja.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
moje paznokcie nadal nie przekraczają magicznego opuszka i się rozdwajają :P ostatnio trochę mniej, ale nadal... mam ich szczerze dość, nienawidze już tych swoich krótkich paznokci robię mani regularnie, ale nie chce mi się ich pokazywać, bo mi działają na nerwy
Oj mam nadzieję, że minie Ci to rozdwajanie się
Cytat:
Napisane przez bindia Pokaż wiadomość
Druga własnoręcznie wykonana hybryda, pierwsza nie nadaje się do pokazania
Bardzo ładne
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mani na dziś.

Ale słodziaki
Mam podobny kształt i długość

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
u mnie coś na koniec lata
Obłędne są I przyznaję, że przy tej długości Twój kształt najbardziej mi się podoba
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując