Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 11
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-03, 17:32   #676
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ten "chłodny nudziak" z Liptensity to pewnie Driftwood - od razu mówię, że jest mega podobna do Really Me Ja mam odwrotne uczucia do tutaj zebranych - mnie się obie te szminki mega podobają i bardzo mi w nich do twarzy. I wzięłam obie Tylko trzeba troszkę więcej różu na policzki nałożyć, żeby trochę ożywić twarz dla równowagi i żeby nie wyszło za smutno, ale sam kolor jest cudny. Dla większości typów urody pewnie faktycznie będzie trupio, natomiast jeśli ktoś jest typem "softowym", zgaszonym, takim jak ja, całość wygląda świetnie i tak "inaczej", w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ale to trzeba być typem urody, któremu twarz promienieje w szminkach typu Faux
Postraszyłaś mnie mi po Faux nie promienieje, po prostu... jest sobie. Na razie maznęłam tylko na ręce Driftwood, to przez to, że to nie mat, to może mi ewentualnie pasować. W końcu chłodny nudziak. Od biedy jest jasny róż też ładny.

No i szara też jest super Ale to zupełnie nie dla mnie.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Który?
Poczekam do czwartku, nie będzie chciało mi się jechać do SCC, bo żaden kolor szczególnie do mnie nie woła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Driftwood
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora