Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-03, 17:52   #677
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ten "chłodny nudziak" z Liptensity to pewnie Driftwood - od razu mówię, że jest mega podobna do Really Me Ja mam odwrotne uczucia do tutaj zebranych - mnie się obie te szminki mega podobają i bardzo mi w nich do twarzy. I wzięłam obie Tylko trzeba troszkę więcej różu na policzki nałożyć, żeby trochę ożywić twarz dla równowagi i żeby nie wyszło za smutno, ale sam kolor jest cudny. Dla większości typów urody pewnie faktycznie będzie trupio, natomiast jeśli ktoś jest typem "softowym", zgaszonym, takim jak ja, całość wygląda świetnie i tak "inaczej", w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ale to trzeba być typem urody, któremu twarz promienieje w szminkach typu Faux
To dla mnie zła wiadomość
Chociaż może Really Me powinnam jeszcze raz spróbować... Kiepskie miałam ostatnio warunki do testów.

Faux lubię
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Właśnie się nad nią zastanawiałam i tylko myślałam czy nie bardziej podoba mi się Diva ale kolorów jest tyle ze .... ufffff dlatego pomyślałam że popytam o wasze ulubione. Potrzebuje czegoś. ... sexownego na randkę <333
D for Danger albo Diva

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Postraszyłaś mnie mi po Faux nie promienieje, po prostu... jest sobie. Na razie maznęłam tylko na ręce Driftwood, to przez to, że to nie mat, to może mi ewentualnie pasować. W końcu chłodny nudziak. Od biedy jest jasny róż też ładny.

No i szara też jest super Ale to zupełnie nie dla mnie.



Driftwood


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora