Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-04, 11:04   #2906
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zmalowałam się dzisiaj rano narsową miniaturką. Rano było ciemno jak u mudzina w odwłoku, ale zaryzykowałam. Pierwsze wrażenie "matko, jakie to żółte i ciemne, na pewno będzie się odznaczać". Ale teraz wygląda super, kolorystycznie się ładnie zgrało z buzią, ale trochę się błyszczę. Dość szybko
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mi ten podkład nie podszedł, kolor był idealny ale potem nawłaził i podkreślił pory
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziwne to to niby matuje ale jak nakładam na twarz to jakieś tłuste, nie zastyga więc niestety wyciera się u mnie w ciągu dnia no i podkreśla każdą suchą skórkę, z kryciem tez słabo, kolor tylko ok
Moje wrażenia po pierwszym razie:
- piękny, wielogodzinny mat i naturalny wygląd, bez efektu maski;
- krycie słabe, ale dla mnie wystarczające;
- ładnie się utrzymał, ale pod koniec dnia wyeksponował przesuszone miejsca (które mam teraz po Norelu) i wyglądało to bardzo źle (plus 20 lat).

Czekam aż cera się uspokoi i będę testowała dalej. Rokuje bardzo dobrze

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

Wyszło tak jak chciałaś?
Powiem tak: jestem dobrej myśli, bo cel (rozjaśnienie koloru) chyba zostanie osiągnięty. Fajnie, że nie musiałam obcinać włosów na krótko. Wyglądam chyba nieźle, chociaż muszę się przyzwyczaić

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Sprawdziłam p&r. Sklep niby jest (zarejestrować się można [emoji12]) ale 'otwarcie sklepu za kilka dni'
Ja w naturativ szampon kupiłam i zbytnio się od starego p&r nie różni

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Zapomniałam! Lena [emoji1319] za fryzjera! [emoji4]
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Doczytałam teraz

Lena za nowy kolor i fryzurę, teraz nam się pokaż
Dzięki
Pokażę się jak zacznę chodzić, przy biurku nie mam jak zdjęcia zrobić
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora