Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-13, 12:55   #4644
201703061347
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 476
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Hmm, przyszłam z prośbą o radę Mam sukienkę na weselę, która jest w nie do końca szczęśliwym dla mnie kolorze - żółtym w musztardowy. Ciut zgaszona i raczej ciepława. Trochę w jesień, chociaż nie ma też tragedii. Musze się ratować szminką, ale zimne szminki nie do końca będą pasować. Myślę o czymś intensywnym i neutralnym. Coś takiego wymyśliłam: http://www.temptalia.com/wp-content/...ntoxica001.jpg , ale zastanawiam się czy to trochę nie efekt stróża w Boże Ciało , bo szminka jest OK, ale z sukienką daje taki dosyć kolorowy efekt. Żaden, inny róż mi się nie widzi. Zostaje chyba ewentualnie czerwień? Ciekawy efekt mógłby być z ciemniejszą, w śliwkową szminkę, a la DW, ale.. Boje się łączyć z sukienką w nie moim kolorze ciemniejszą szminkę, bo może być efekt niekorzystny-gotycki. Macie jakieś pomysły?
Link nie działa .
201703061347 jest offline Zgłoś do moderatora