Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Projekt denko cz 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-27, 08:30   #3847
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
skończyłam krem Vichy Aqualia thermal 15ml


u mnie wieczorkiem wpadły jeszcze żel do mycia ciała johnson &johnson oraz balsam La roche posay cicaplast
Cytat:
Napisane przez pozycja77 Pokaż wiadomość
9. Dezodorant w kulce Fa Floral Protect
Super dziewczynki! Brawa dla was ogromne!



Cytat:
Napisane przez Akinomaxi Pokaż wiadomość
A oto co ja zdenkowałam ostatnio:
- FussWohl intensywny krem do pielęgnacji stóp o bardzo suchej skórze - nic szczególnego niestety i na moją ekstremalnie suchą skórę nie bardzo pomagał, może tylko zaraz po nałożeniu było dobrze, ale po paru minutach już nie było śladu po kremie i po nawilżeniu/natłuszczeniu/zmiękczeniu. Wolę zdecydowanie bardziej masło do stóp z tej serii.
- VICHY Capital Soleil- matujący filtr przeciwsłoneczny do twarzy SPF 50 - cera mieszana i tłusta - SUUUPEEER sprawa!!!!! polecam wszystkim. Ogromny mój ulubieniec, spełnia wszystko, co obiecuje.
- szampon do włosów SYOSS Shine Boost 50 ml - nie podpasował mi niestety, zapach masakryczny, na szczęście to była tylko próbka.
- szampon do włosów tłustych u podstawy i suchych na końcach - Żeń-szeń - Green Pharmacy - całkiem ok.
- płyn micelarny z Biedronki Be Beauty - porządna rzecz!
- dezodorant kulkowy IWOSTIN Aspira - Trójaktywny antyperspirant o przedłużonym działaniu - SUUUPEEER!!! Równie dobry, co VICHY, a sporo tańszy.
- krem bioHYALURON4D EVELINE 30+, ultranawilżający , na dzień i na noc - zapychał mnie, ewidentnie nie dla mnie, zużyłam do rąk.
łoooo panie dzieju! Świetnie! Ale co do micela z Biedry - ojejku Jesień średniowiecza z oczu i rzęs



Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
dawno mnie tu nie bylo, bo niewielka wage przywiazywalam do denek, ale chcialam sie dzis pochwalic, ze skonczylam opakowanie skrobii dry-flo
No to czyli zaszalałaś



Cytat:
Napisane przez pozycja77 Pokaż wiadomość
10. Nawilżający plyn do higieny intymnej Ziaja med



Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Co mam zrobić?

poszedł jeszcze peeling do twarzy Joanna i miniatura kremu La Roche-Posay Effaclar Duo
No jak w paletce są cienie i one są przecież w tych metalowych pojemniczkach czy tackach, nie wiem jak to nazwać to to sobie wydłub i będziesz wymiatać
No i brawa za denka



Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
10. Barwa, naturalna, jajeczny szampon regenerujący (300 ml) tylko Mamcia wyrzuciła opakowanie...


---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
u mnie dzisiaj wpadły dwa denka: balsam z Avonu i ujędrniający balsam Palmersa
To się nieźle balsamujesz Ja to sięgam po cokolwiek od wielkiego dzwonu


Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
oto moje cudne spóźnione jak cholera denka kwietniowe
Ale wielkie jak cholera


Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
mow mi tak jeszcze po miesiacach posuchy kolorówkowej teraz nadrabiam zaległosci,zeby móc zacząć zużywać nowe

.c.d:

12. L'biotica,biovax maseczka intensywnie regenerujaca (20 ml)keratyna i jedwab.
13.Isana,żel pod prysznic mieta i limonka( nie moje klimaty,na początku mi sie podobał zwłąszcza zapach ,ale po 2 użyciach zaczął mnie on denerwować,choć nie jest bardzo nachalny czy intensywny)
14.Avon,dezodorant Pur Blanca
15.Dermopharma, maska kompres 4D - oczyszczanie i redukcja trądziku
16.Próbka, Rimmel bb cream matte 9w1 light( mała próbka straczyła mi na 2,5 raza wyglada naturalnie,przyjemnie, nie tworzy "maski".ot taki lekki krem-podkład
17. Joanna,peeling myjacy z czarną porzeczką (100 ml).
Ja to za bardzo nie mam co z kolorówki denkować - mam tylko puder kredkę i tusz do rzęs Tuszy mam 3 w zapasie po rossmannowej promocji ale to to nie jest bieda
Oczywiście brawa za denka oraz uwaga: przeczytałam zamiast peeling z czarną porzeczką to z czarną pompeczką i myślę: o kurka nowy peeling wyszedł na rynek



Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
och tak, teraz maj i czerwiec to u mnie pod hasłem " saszetkom i próbkom mówimy DOŚĆ", zużywam te obfite zapasy....przynajmniej się staram...
ale w sumie odniosłam już pewien sukces, gdyż musiałam kupić szampon...wszystko zużyłam i ze spokojnym sumieniem poszłam do drogerii
Też mam jeszcze trochę saszetek do skończenia ale to już pewnie w czerwcu


Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A dzisiaj wykończyłam cień. Kilka lat się z nim męczyłam, bo miał aż 3,3gr pojemności.
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
denko kremu Dexeryl, pianki do golenia Isana oraz żel+oliwka pod prysznic Lirene
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
denko żelu myjącego do twarzy Physiogel
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
denko wody toaletowej zara woman cherry
Ogromne

Fioleciasto ty znowu chcesz mieć milionpińcetstodziewińcet denek
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora