Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o bańkach - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-09, 10:15   #4238
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agawawa Pokaż wiadomość
sorry za opóźnienie... sprawdź proszę pocztę, dzisiaj wysłałam wszystko

---------- Dopisano o 00:47 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------



Hmmm. to nie była reklama z tego, co wiem to nie ma kursów dla osób niezwiązanych zawodowo z masażem. Aby dostać się na kursy, o których napisałaś trzeba mieć ukończony przynajmniej kurs masażu I stopnia i dosyć dobrą wiedzę z zakresu anatomii. Po takim kursie można uzyskać uprawnienia do wykonywania masażu bańką chińską. Ja zamierzam zorganizować takie spotkanie dla dziewczyn, które nie mają przygotowania zawodowego. Jak znajdzie się grupa zainteresowanych to stanę na rzęsach, żeby przy pomocy sponsora zorganizować je po jak najmniejszych kosztach. Wiesz, ja niestety na co dzień mam do czynienia z dziewczynami/paniami, które przez niewłaściwe stosowanie bańki "na własną rękę" i po instrukcjach z internetu mają skórę w tak fatalnym stanie, że walka o przywrócenie jej do odpowiedniego stanu trwa naprawdę długo. Najdłużej chyba "walczyłam" z panią przez 6 miesięcy, by jej skóra odzyskała swoją eleastyczność i jędrność. Dlatego właśnie wolę edukować niż później podejmować próby naprawy I nie jest to jakakolwiek forma reklamy. Jeżeli zgłasza się do nie ktoś z listą pytań, staram się pomóc jak potrafię. Na szczęście po wielu latach nauki i praktyki mogę powiedzieć, że potrafię

To reklamuj się (o ile masz podstawy do prowadzenia zajęć dydaktycznych) na stronach swojego miasta. Forum nie służy do tego.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując