Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-13, 08:08   #2492
zuzia1103
Przyczajenie
 
Avatar zuzia1103
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 17
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez aralka1234 Pokaż wiadomość
czy jest sens w spłukiwaniu włosów zimną wodą pod koniec ich mycia, żeby zamknąć łuski, gdy i tak zaraz je szuszę gorącą suszarką?:rolle yes:
Oczywiście, że ma sens. Chłodniejsza wodą spłukujemy odżywkę, wówczas włosy stają się lśniące, błyszczące i gładsze. Łuska włosa pod wpływem chłodniejszej wody się zamyka i włosy stają się mniej porowate. Ja dodatkowo, co kilka myć płuczę włosy wodą z octem. Uprzedzam pytania włosy nie śmierdzą octem, a mniej się przetłuszczają i dodatkowo kolor dłużej się trzyma. Generalnie włosy po umyciu powinno się zawinąć w ręcznik i jak jest taka możliwość pochodzić w tym turbanie przynajmniej pół godzinki.

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez dolla200 Pokaż wiadomość
Hej,
farbowalam odrost farba garnier olia.
Mialam bardzo duzy odrost i w niektorych miejscach nalozylam za malo farby (tzn powinnam nalozyc na 4cm od dkory, a nalozylam tylko na 3cm) i na tym kawalku mam nadal odrost
Mam nadzieje, ze rozumiecie o co mi chodzi.

Czy jak nastepnym razem naloze farbe na te fragmenty tokolor sie wyrowna?
Czy moze nalozyc juz teraz farbe na te miejsca? (to bedzie trudne, chyba musialabym pacynką)

O chyba, ze sobie będe rumiankem to miejsce rozjasniac

Nie widac tego bardzo, ale mnie to denerwuje... i musze cos z tym zrobic
Skoro tak bardzo nie widać tej różnicy wstrzymaj się z miesiąc. Przy kolejnym farbowaniu nałóż farbę na cały odrost, łącznie z tym wcześniejszym 4cm odrostem. Potrzymaj 20min, a później przeczesz grzebieniem na długości i końce na 10 min. Kolor się wyrówna.
__________________
Zapraszam do obejrzenia moich fryzur
YouTube - https://www.youtube.com/user/zuzia1103
Facebook - https://web.facebook.com/Fryzury1Pazury/
zuzia1103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując