Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-02, 15:32   #1666
Alexis483
Przyczajenie
 
Avatar Alexis483
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gdynia . <3
Wiadomości: 11
GG do Alexis483
Unhappy Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

siemacie ;>
ja se kupiłam juz to kółko ale nie to ze srebra bo znalazłam w koncu normalne takie ze stali chirurgicznej i mam na nie zajawke ;D

a co do tego wnflona to wszystkie kupuje się tak że jak masz kolczyk do języka 1,6 albo do pępka to poprostu do rozmiaru sztangi doliczasz 0,5 mm czyli wychodzi 2,1 czyli jak jest kolczyk do nosa 0,7 doliczasz 0,5 i masz 1,2 , przynajmniej ja tak zawsze na to patrze

u mnie u kosmetyczki jest za 15 bo sie pytałam z ciekawosci i dziwnie się na mnie patrzała jak przyszlam w kolczykiem w nosie sie pytac po ile robi kolczyki w nosie ;d ale w zyciu bym do niej nie poszla, zna sie tyle co moja babcia -,- ona nawet chciala takiej dziewczynie przekłówac JĘZYK pistoletem ! ;o niemam pojecia jak ona chciała tego dokonać , a ta dziewczyna miala gdziess kolo 11 lat i to bylo widac , i od niej zadnej zgody rodzicow nie wymagała ale w ostatniej chcwili się ta dziewczyna rozmylila, jak by tego nie zrobila to bym z tamtąd natyczhmiast wyszla bo bym nie chciala tego widziec , masakra. niema to jak jakiekolwiek pojęcie kosmetyczek o przekłówaniu czegokolwiek , już bym wolała sama sobie przebić igłą rękawiczkami itp ^^ pistoletem musi bolec ;o przecież ten kolczyk jest prawie wgl nienaostrzony .
__________________
Jestem tu
Kiedy chcesz
Rozejrzyj się, a wtedy mnie zobaczysz
Obojętnie, gdzie jesteś
Kiedy mnie chwycisz to Cię przytrzymam



Alexis483 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując