Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-14, 01:27   #3495
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
ktsw

[/COLOR]Dziewczyny co dokupic do serum migdalowego, zeby dodatkowo nawilżyc cerę? Mysle o pielegnacji w dniach , kiedy serum nie bede uzywala. Hydrolaty się spisują? Czy moze lepszy zel hiularynowy ? Mam cere mieszana ale sklonna do przesuszen , ściągania. Kremy czesto mnie zapychaja, ale nie zawsze dostatecznie nawilżają.
ja mam mieszana z suchymi policzkami (z paroma naczynkami), . Do hydrolatu dodałam wyciagz kasztanowca ( mozesz z czegos innego jesli nie masz naczynek), do tego aloes. Super nawilza!!!. Po prostu inne moje toniki juz nie będą dobrymi tonikami Tonik i nawilzacz. super.
A co do kremow to kupuje jednak gotowe. Nie wiem ile masz lat. Ja uzywam do cery dojrzałej. Tez avene, z wysokim filtrem jest bomba ale na niego kładę krem BB garniera ( ktory delikatnie wysusza)- więc nic mi sie nie tłusci a buzia od kremu pod BB jest nawilzona i z filtrem
Ja teraz planuje krem na dzien 35-50 od babuszki Agafii. Podobno dobrze nawilza, ma filtr - 15?, no i wchłania się. Okaze się

---------- Dopisano o 02:27 ---------- Poprzedni post napisano o 02:22 ----------

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
z żelem najlepiej połączyc jakis olej i otrzymujesz fajny nawilżacz, olejów jest mnostwo, poczytaj sobie na BU i wybierz taki ktory najbardziej do Ciebie przypasuje
Ale czy olej połączy sie z kwasem hialuronowym?? Ja wciąż zielona jestem w tym własnoręcznym preparowaniu kosmetykow

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2013-03-14 o 01:31
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując