Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Patenty na bycie NAJ - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-26, 12:05   #2674
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez madziak24 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny testowałyście może ochronne przed wysoką temperaturą z loreala np. HotLiss? Koleżanka poleciła mi jeszcze CHI 44 IRON GUARD. Zanim kupię wolę zasięgnąć najpierw Waszej opinii
To ten różowy? Jesli tak to mam go od dawna i nie mogę go skończyć. Nie podoba mi się, skleja włosy :/
CHI nie używałam.

Tez się rozglądam za czyms termoochronnym właśnie

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Mineral Flowers można kupić w Sephorze, ja sobie na początek kupiłam minizestaw (żel do mycia twarzy, krem na dzień, krem na noc, wszystko po 40ml), kosztował 29zł bo obecnie jest promocja na te kosmetyki.
Normalnie to kremy mają 100ml i kosztują chyba 75zł.
Dziękuję OD października zaczynam zjazdy w Poznaniu więc kupię Tez wezmę najpierw zestaw mini produktów

w końcu będę mogła odwiedząc sephorę i superpharm, niestety moje miasto mimoże się rozowija jeszcze tych sklepów się nie dorobiło :/

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
Co do włosów, to jako bywalczyni forum dla kręconych powiem tylko, że czasem tego skrętu (czy fal) nie widać tak samego z siebie, ale po odpowiedniej pielęgnacji zaczyna się pojawiać, więc zawsze warto sprawdzić, czy przypadkiem nie ma się kręconych włosów
Muszę tam zajrzeć Nigdy nie myślałam, że moje 'coś' można nazwać lokami ale kto wie, może uda mi się jakoś je okiełznać


Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
Co do włosów, to jako bywalczyni forum dla kręconych powiem tylko, że czasem tego skrętu (czy fal) nie widać tak samego z siebie, ale po odpowiedniej pielęgnacji zaczyna się pojawiać, więc zawsze warto sprawdzić, czy przypadkiem nie ma się kręconych włosów

Kremy z mineral flowers można też na allegro kupić. Ja obecnie używam Fitomedu nawilżającego (z kwiatem z pomarańczy) i też muszę powiedzieć, że jest super - także nie ma parafiny ani parabenów, za to mnóstwo ekstraktów, piękny zapach, no i niedrogi Polecam
Na kwc ma tylko 2 opinie, ale bardzo dobre Fajnyby był póki co. Niestety nie ma go na dozie :/ Jeśli się zdecyduję to będę musiała zrobić rundę po aptekach.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora