Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. VII
Wątek: Essence cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 19:04   #418
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Spróbuję tego myku tylko Booooziu... gdzie ja teraz plastelinę znajdę...
Goooosienko - więcej nas uwierz... ja mam dokładnie to samo. Już chyba komuś opowiadałam jak raz tak bałam się że wyczerpie ulubiony błyszczyk że się w końcu przeterminował i większa część poszła do kosza... ale żal było używać śliczności... ahahhaa to do tej pory mnie motywuje żeby jednak niczego już nie odkładac :P
Mam to samo, a jak szkoda wyrzucić to nie masz pojęcia

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Kto mnie przygarnie?
Zdrowie najważniejsze.
Ja!

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Ja mam identycznie jak WY :P
Przez to część kosmetyków leży nieużywana, bo mi ich żal używać w dodatku jak się przeterminują, to nie wyrzucam (z Bourjois zwłaszcza) tylko kolekcjonuję. Jestem nienormalna a większość z rozświetlaczy z limitowanek kupowałam po dwie sztuki i dopiero jak miałam drugą to spokojnie mogłam używać
Jakbym czytała o sobie, naprawde myślałam że to tylko ja tak mam. O mój boże.

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ja Cię przygarnę Jak połączymy nasze zbiory kosmetyczne to zostaniemy makijażową potęgą
Dołączam się!

Ale wiecie jakiego mam kochanego TŻ? On wie o tym jak ja wszystko kocham, jak kocham Essence, i piszę mu dzisiaj że chyba jestem nienormalna bo mam tego za dużo, a on że spokojnie, przecież to Ci sprawia przyjemność. Normalnie myślałam że on mnie zmotywuje do mniejszych zakupów ale niee! Do tego piszę mu że teraz poluję na ten puder -> http://www.pinkmelon.de/wp-content/u...der_opened.jpg ( nowa limitowanka Catrice, oby dotarła do Polski). A on że spokojnie, jak nie to Ci kupię i wyślę. (Mieszka w Niemczech.) Normalnie nie mogę, idealny TŻ dla Essencomaniaczki
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora