Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tradzik, jestem załamany... ;/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-26, 12:26   #3
Sigilo
Raczkowanie
 
Avatar Sigilo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: ze złośliwego laptopa;)
Wiadomości: 159
Dot.: Tradzik, jestem załamany... ;/

Cytat:
Napisane przez neuf Pokaż wiadomość
Witam, z tradzikiem zmagam sie od 5-6 klasy podstawowki a jestem juz w I kl LO.

Mam na obydwu polikach czerwone blizny ktore wygladaja strasznie, mam dosc patrzenia przez to w lustro bo widze siebie jako potwora... ;/

Stosuje tabletki drożdżowe Lavitan, stosowalem wczesniej dlugi czas, nie pomagal pozniej mialem przerwe i teraz postawnoilem znowu zaczac je brac.

Smaruje sie tez mascia cynkową na noc, przymierzam sie do zakupu benzcane, jednka nie wiem czy pomoże ;/...

Nie wiem jaki mam rodzaj skory, moze brakuje wlasciwego nawilżenia? to moze byc powod tradziku?


Macie jakies sprawdzone srodki na blizny po tradziku(czerwone plamy;/):?


Nie piszcie mi o dermatologu, bo juz bylem raz i nic nie pomaga.
Pójście raz do dermatologa nie załatwia sprawy. Z doświadczenia wiem że aby trafić na dobrego specjalistę i zacząć odpowiednie leczenie, trzeba włożyć trochę wysiłku i popytać, posprawdzać i pojeździć po dermatologach. W Internecie jest sporo różnych forów, na których internauci wymieniają się opiniami o lekarzach. Sam na własną rękę nic dobrego nie zdziałasz, a możesz sobie jedynie zaszkodzić. Mówię tutaj z własnego doświadczenia. Też myślałam że sama sobie poradzę. Gdybym od razu zaczęła leczenie (tj, jak miałam 19 lat) to teraz nie borykałabym się z bliznami, przebarwieniami itp. (a mam lat 27).
__________________
"Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię".
— Johann Wolfgang Goethe
Sigilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując