Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 12:39   #3324
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Mam dylemat. Zakupiłam za dużo rzeczy, które chcę przetestować już teraz od razu! No i wiem, że tak się nie powinno bo jakby co, to nie będę wiedziała co mi zrobiło kuku albo co zrobiło WOW i może się zdarzyć że cera/włosy/skóra oszaleje z nadmiaru radości.
Ale do rzeczy. Na zdjątkach moje zakupy majowe. Czekam jeszcze tylko na JMO i iherb. Wzięłam 2 x filtr bez testowani (mam nadzieję, że będzie mi służył) + trochę próbek. I tym samym zakończyłam majowe wydatki kosmetykowe.

Zdjęcie 1
Dr Scheller odświeżający tonik do twarzy owoc granatu
Dr Scheller intensywny krem wzmacniający JOJOBA & SCHISANDRA do cery wrażliwej
Marbert BioCare
Kuomaye do włosów przetłuszczających się
Tuli mini mydełka (czarna oliwka, czerwona glinka, peeling kawowy, kulka mleko z miodem)
Zdjecie 2 - P&R
samoopalacz z bronzerem
tonik AOX
próbki:
-płyn micelarny
-olejek rozświetlający
-relaksujące masło do ciała
-krem koloryzujący jasny beż
-krem AOX
-relaksujący balsam do ciała
-ekoAmpułka
Zdjęcie 3
ślicznie zapakowane mydełka tuli na prezent dla mamy

Od czego zacząć testowanie?
śliczności -to się nazywa klęska urodzaju

a ja właśnie dziś wypróbowałam pastę burbone&wanilia i już myślałam że umiem obsługiwać kosmetyki JMO a tu klops.

Pasta jest boska, pachnie ślicznie, zjadła bym ją po prostu.
Nałożyłam ciut ilość i chyba jest za dużo- włosy są śliczne, lekko sztywne, błyszczące, ale chyba jutro będą tłuste.

Tej pasty to naprawdę trzeba używać super mało -a z tego wynika że jest to kosmetyk nie do zdarcia.
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora