Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-06, 09:28   #4047
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Sephora usunęła możliwość płacenia przelewem zwykłym

Opłaciłam zamówienie z podkładem Estee i rzodkiewa Nars, kliknieta w zeszły poniedziałek, opłacone w zeszłym tygodniu. Dostałam w poniedziałek maila ze zamówienia anulowane, ale na stronie wisiało dalej jako oczekujące. Piszę im, ze opłaciłam, dostałam 2 razy wiadomość, żeby przesłać potwierdzenie i 2 razy to zrobiłam, a dziś jednak mam wiadomość, że usunęli możliwość płacenia przelewem i dlatego już nie dochodzą do nich wpłaty i że powinnam mieć zwrot na koncie - faktycznie mam z poniedziałkowa data - nie mogli od razu tego napisać

Sprawdziłam i faktycznie jest już tylko PayPal przelew online karta i pobranie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
czyli dla karnacji w kierunku śniadej raczej za jasny ? będę musiała obadać ten podkład przy okazji
Ja mowie o najjasniejszym odcieniu, a jest 4 w sumie więc może coś znajdziesz dla siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora