Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maseczka własnej roboty - cytryna i drożdże
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-21, 18:38   #17
marurcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Maseczka własnej roboty- cytryna i drożdże.

Dziewczyny kochane, ostrzegam Was przed maseczką z drożdży!!! Zrobiłam sobie dwa dni temu, bo zjeść się drożdży nie odważyłam. Dodałam troszkę mleka i soku z cytryny i to co teraz przeżywam to jakiś koszmar!!
Następnego dnia rano strasznie bolały mnei oczy, głowa, oczy całe przekrwione, dodatkowo światłowstret i okropne pieczenie..... na wieczór zaczęło mnie sypać.... dziś drugi dzień.... na mojej twarzy jest jedna wielka pokrzywka i około 10 bąbli takich jak od ostrego poparzenia słonecznego!! to jak to swędzi, boli i piecze nie da się opisać..... byłam u okulisty, dermatologa i alergologa -prywatnie.... wiec nie dość, ze wyglądam jak potwór to kasa na lekarzy i leki jest 500 razy większa niż kosmetyki z najwyższej nawet półki. Prawdopodobnie to reakcja alergiczna, jednak możliwe jest, że poprzez stosowanie kosmetyków p/bakteryjnych plus zaaplikowanie sobie drożdży na twarz stan mojej skóry i oczu może być wynikiem rozwijającej się drożdżycy - grzybicy twarzy!! Dlatego nie ma co oszczędzać kasy na domowe sposoby i eksperymenty bo NIGDY NIC NIE WIADOMO!! Trzymajcie kciuki, żeby to była tylko alergia.....
marurcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując