Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jakie cięcie najlepsze przy rzadkich i cienkich włosach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-22, 02:48   #27
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: jakie cięcie najlepsze przy rzadkich i cienkich włosach

Cytat:
Napisane przez agulecagulec Pokaż wiadomość
dzięki dziewuszki za rady!!! Well done Ścięłam się jednak jak ta dziewczyna na pierwszym brazku i kolorek tez podobny. Grzywka tylko troszke na bok. Włosy nabrały kształtu i zycia. Jeszcze nigdy nie bylam taka zadowolona))
hej wszystkim.

czyli z ktorej fotki fryzura?

ja mam cienkie nieukladajace sie wlosy, dosiegaja do ramion i okragla twarz (policzki pucowate)
pocieniowalam z niby grzywka na bok i masakra. grzywki nie ma tylko albo straki spadajace na prosto na oczy albo na bok jak zaczesze to i tak spadaja na prosto. nie ma ta grzywka zadnego ksztaltu grzywki. po bokach straki. juz nie mowiac, ze nawet nie wiem jak wymodelowac zeby jakos wydluzyc twarz. zaczesane do gory w kuzyk, nie byloby zle ale mam w okolicach tzw. zakoli mniej wlosow co tez nie wyglada zbyt koszytnie. piekna nie bede raczej ale zeby ta fryzura wygladala na fryzure a nie na poszarpane kikuty. jakby ktos cos pomogl to bylabym wdzieczna. dodam, ze czytajac opinie w necie scielam dlugie wlosy na krotsze bo wyczytalam, ze lepiej pocieniowac i kicha. w dlugich po przytyciu tez nie wygladalam zbyt dobrze bo raczej uwadatnialy okragla twarz, pucolowata. jakas tam gruba nie jestm bardzo bo waze 62kg, 166cm wzrostu. malo to tez nie jest ale nie jestem grubasem. problem w okraglej pucolowatej twarzy w polaczeniu z rzadkimi prostymi jak druty wlosami

---------- Dopisano o 03:48 ---------- Poprzedni post napisano o 03:40 ----------

nie wiem co sie dzieje, ze inne fotki widze ale od agulec nie. a z tego co czytalam to inni widza. hmmmmmmmmmm.............
laluna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując