Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 10:40   #4640
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kami1984 Pokaż wiadomość
Zamówiłam eyeliner Bobbi Brown w Douglasie przez internet... W jakim czasie mogę się spodziewać go u siebie?? Juz nie mogę się doczekać....
Do mnie paczka GLS z internetowego Douglasa idzie 3 dni robocze, płacę kartą kredytową, więc pewnie przy płatności przelewem może być 1-2 dni dłużej . Douglas przesyła link z możliwością śledzenia przesyłki.

Cytat:
Napisane przez ancyk88 Pokaż wiadomość
Wycofują NUXE z Polandii
przykro, ciekawe dlaczego? Kilka produktów lubię i co jakiś czas kupuję

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Zochawks, fajnie, że Ci Chameleon spasował, ale śmiem twierdzić, że masz jednak nieco inny typ urody od większości Polek... Kolorystycznie jesteś bardzo ciepła (i to raczej nie jest kwestia samych zdjęć w słońcu, bo i włosy masz w ciepłym odcieniu), podczas gdy chyba dużo więcej z nas tutaj to mniejsze lub większe bladziuchy, ale zimne. Zupełnie inaczej będzie wyglądał złotawo-miedziany rozświetlacz na osobie o ciepłym typie urody (niekoniecznie wcale śniadej), a inaczej na zimnej.
Zgadzam się, choć tego żelka nie widziałam w rzeczywistości, że kolory miedziane i jemu pochodne bardzo dobrze wyglądają na ciepłych cerach. Ja mam podobny typ urody do Zochawks. Miałam różnego koloru włosy (naturalne to ciemny, zimny brąz), za młodu także różowe, pomarańczowe, czerwone (czasy OFFowego szaleństwa ) i zawsze bardzo dobrze mi było w miedzianych kolorach.
Zimnych, neutralnych brązerów mogę używać zimą do konturowania, latem wyglądam w nich, jakbym była chora i niedożywiona

Dla mnie ten miedziano-złoty żelek pewnie byłby idealny, ale w związku z tym, że mam jeszcze duuużo diorowego shimmera Amber to się na EL nie skuszę.

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
BTW, mialam dzisiaj dziwny sen... snilo mi sie chyba ze 100 czarnych kotow w typie sfinxa, ktore zasiadly u mnei w domu i ktore musialam z niego wyganiac.. ehh, nie lubie takich snow
fajny sen
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując