Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-10, 13:14   #2256
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hey
Dawno mnie nie było, a to nawał pracy a to święta.
Teraz odpoczywam, ale od jutra wracam do nauki, a kto wie czy i dzisiaj się za nią nie zabiorę...
Co do tych zwierzaków, popieram - jeśli chodzi o świnki morskie.
Są bardzo towarzyskie, nie uciekają z prędkością światła jak niektóre chomiczki, szynszyle pięknie wyglądają i na tym koniec.
Oczywiście jest wiele przypadków, mniej dzikich i wesołych szynszyli ale nigdy nie wiadomo co nam się trafi.
Sama miała świnkę długo,długo i była ulubieńcem rodziny i znajomych

Ale przejdę do tematu naszego wątku - dziewczyny kochane, dzisiaj przezwyciężyłam chęć rozjaśnienia odrobinę włosów poprzez farbę.
Mało tego - kupiłam z loreala rozjaśniającą bo była promocja... Ta 27 zł ale mi promocja Nakłada się ją na suche włosy, już jak przyjechałam do domu miałam wątpliwości i... ze strachu przed podjęciem decyzji umyłam głowę (i tak tego potrzebowała). Potrzymałam odżywkę do blondu z odrobiną miodu i stwierdziłam, że farbowańce w naturalny sposób się same bedą rozjaśniać a przy tym nie zniszczą się, a nawet odżywią.
Czy szkoda mi kasy? Nie, paragon zachowałam a babeczki w Naturze mi bez problemu wymienią na coś innego albo zwyczajnie oddadzą kasę.
Pojadę jutro przed praktykami albo jeszcze dzisiaj, zobaczymy
A te pieniążki albo odłożę do pozostałych oszczędności albo kupię drugie pudełko ampułek Radical, bo to 1 już się kończy (zostały 2 ampułki)

Postanowiłam i umocniło mnie to w tym, że w końcu chce przestać męczyć te włosy i zapuścić je do ostatnich żeber czy do pasa, zależy jak kto woli Chcę wyjść z cieniowania przy okazji, zapuścić wreszcie tą grzywkę i mieć spokój!
Osiągnęłam mały sukces, mając taką dobrą farbę w domu i spokój a nie farbując włosów - chyba nigdy mi się tak nie zdarzyło, a to znaczy że tym razem na prawdę zależy mi na zdrowych włosach
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora