Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-10, 15:38   #2267
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

My też mamy alergię na dzieci chrześnica TŻ zdecydowanie nam wystarcza gdy wpada na kilka godzin 2 razy w tygodniu Po mnie podobno nawet widać, że nie lubię dzieci choć chrześnica chyba tego nie zauważa, bo jakoś wybitnie mnie sobie upatrzyła

Gadałam z TŻ -świnki nie chce i już ale za to przekonałam go chyba do królika w końcu bym musiała tylko poszukać jakiejś hodowli blisko i znaleźć odpowiedniego zajca, który nie urośnie do 5 kg jak moja ś.p. Pani Kubusia Szynszyla bym wzięła, ale by męczył się podróżami (jeszcze by wyłysiał!) i jeszcze przeraża mnie nieco długość życia -20 lat to sporo
Ale na razie gdybym, po 20 ewentualnie zacznę wdrażać plan kupna futrzaka (po wypłacie TŻa ) -zobaczymy co z tego wyjdzie.

A wczoraj użyłam maski z silikonami i dziś miałam normalnie tłuste włosy na dodatek myłam i coś słabo to schodzi -jakbym miała mega obklejone kudły Ehhh... nałożułam olej i siedzę. Silikony nie dla moich włosów
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora