Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-22, 18:58   #1403
julia1612
Raczkowanie
 
Avatar julia1612
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 107
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez hateme4 Pokaż wiadomość
Pisałem jakis moze miesiąc temu jaki jestem zadowolony z kuracji Izotekiem..aaa teraz..Teraz siedze i chce mi sie płakać...mam nawrót po 9 miesiącach...;(...Nie wiem co mam robic...Zaczelo sie niewinnie...jednym pryszczem na czole..a teraz..cała twarz..klatka piersiowa....plecy..w ciągu 2 tygodni...to az przeraza...Decyduje sie nową kuracjie Izotekiem...od lipca..Nacieszyłem sie prawie rok ładną skórą...To bylo cos pieknego..teraz znowu..Mam ochote popełnić samobójstwo.....Widze ze jest coraz gorzej..nie mam ochoty nigdzie wychodzic..chciałbym sie zakopac we własnym domu...Trądzik to nojgorsza tragedia jaka mi sie ptrzytrafiła...



No nie załamuj mnie!!!! Dziś wieczorem biore ostatnia tabletke Izoteku i chce się nacieszyć czysta skóra troche dłużej niż rok!!!!! A tak to jestem mega zadowolona jak pojawi sie jakieś gówno raz w miesiacu to następnego dnia nie ma śladu, pozatym jest ładnie i czysto...Ale rok!
julia1612 jest offline Zgłoś do moderatora