Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 16:42   #2408
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Super mi tyneczko to wyjaśniłaś. Jutro też zastosuję Acne Derm i zobaczę co się będzie dziać. Tylko zastanawia mnie jedno juz byłam pewna na 90% że te moje czerwone plamki to przebarwienia ale więkoszośc z nich prawie wszystkie mam już od ponad 2 lat więc kolor powinien być brązowy z tego co piszesz bo taki własnie kolor moga miec te starsze przebarwienia a moje są stare bo 2 lata to bardzo dużo (tak??)a jednak są czerwone. I stosuję ten Skinoren Acne Derm juz 4, 5 miesiaca ale tylko rano wiec moze p gdłuzszym stosowaniu zauwaze efekty bo narazie ich nie widac.Juz miałam odstawic bo wydaje mi sie ze nie pomaga a do tego te pieczenie i czerwonosci (głownie przy Skinoreni)a przy acnedermie tez ale mnie chociaz wypowiem sie pozniej bo to dopiero 1 dzien jutro 2 raz dopiero bedzie. I zobaczymy czyniby na takie same leki mogą na mnie działać inaczej.

Ktoś miał tak ze efekty zobaczył dopiero później po dłuższym stosowaniu??

A ten Acnederm stosujecie tylko na przebarwienia i okolice czy same przebarwienia czy całą twarz.??
Ja przebarwienia mam po bokach policzkow a w srodku policzkach od nosa dalej tego nie ma ale i tak tych przebarwie jest mnostwo nie jakies 2, 3 tylko duzo.
majaki jest offline Zgłoś do moderatora