Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-26, 17:13   #1936
pagan_inc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

ostrzegam przed użytkownikiem Gosia z Bydgoszczy : https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/4gCZ/
25.11.2020 zakupiłem u niej używany flakon Naomi Campbell Naomagic (blisko połowa zawartości małego flakonu). Dogadałem się na 100 zł z wysyłką.
Perfumy otrzymałem i powąchałem jedynie końcówkę atomizera, żeby nie zużywać perfum (miały być na prezent pod choinkę dla Mamy) wiec odpisałem sprzedającej że wydaje się że wszystko jest ok i dziękuję za transakcję. Niestety podczas wigilii Mama rozpakowując prezent z przykrością stwierdziła że to nie są w ogóle perfumy tylko wlana do pustego flakonu woda ( te perfumy tak maja ze są odkręcane). Mam absolutna pewność że to jest woda gdyż Mama ma resztkę starego flakonu który ma inny kolor cieszy - taki nieco żółtawy a flakon sprzedającej ma ciecz absolutnie bezbarwną jak woda i zapach nie trzyma nawet sekundy bo woda niestety nie pachnie. Zgłosiłem sprawę sprzedającej domagając się umożliwienia mi odesłania produktu i odzyskania należności za perfumy pomniejszone nawet o koszt wysyłki tak by sama nie była stratna. Sprzedająca kombinuje że skoro potwierdzałem że jest ok to nie mam prawa do zwrotu oraz że minęło zbyt wiele czasu od kupna i nie zgadza się na zwrot insynuując że równie dobrze ja mogłem wlać tam wody. Wystawiłem sprzedającej negatywną opinię (co ciekawe nadal ma 10/10), zagroziłem skierowaniem sprawy do odpowiednich organów w tym do olx ale pani napisała że się nie boi bo przywykła do podobnych gróźb (co tylko świadczy o niej ile osób oszukała). Co ciekawe serwis olx do którego również napisałem umywa ręce wysyłając formułki by się samemu dogadać bo oni nie są stroną lub skierować sprawę do sądu. Program ochrony kupującego w tym serwisie to fikcja a na większość zgłoszeń odpisuje od razu bot. Przestrzegam wszystkich kupujących przed tą oszustką : ja otrzymałem srogą lekcję by nie dostrzegać w okazyjnych ofertach jedynie tego co chce się zobaczyć tylko do zakupów podchodzić z ostrożnością i rozsądkiem których to cech tym razem nie wykazałem i będzie mnie to kosztowało 100 zł.

Edytowane przez pagan_inc
Czas edycji: 2020-12-27 o 11:50
pagan_inc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując