Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-17, 09:04   #3427
Eenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;26895137]ale z depilacji laserowej tam korzystasz?
napisz coś więcej o salonie [/QUOTE]
Active woman Kraków
Tak korzystam z depilacji laserowej. Mają LS. jestem już po 4rech zabiegach na nogi(całe) bikini(z linią stringów) i pachy.
zaczełam w listopadzie. szukałam salonu gdzie będzie (nie ukrywajmy) taniej i gdzie maja swój sprzęt nie wypożyczany. Skorzystałam z pakietu rabatowego *Pakiet Rabatowy obejmuje całą terapię 5 lub więcej zabiegów depilacji laserowych niezbędnych do uzyskania satysfakcjonujących efektów(cyt z ich str)*
Wiedziałam ze wtedy nie musze sie bać czy będzie dokłądnie
Ale było dokładnie. Zwłaszcza ostatni zabieg na nogi wykonywała mi nowa pani i jestem pewna że nie ominęła żadnego kawałka ale tydz po zabiegu już widzę małe pole gdzie nie złapało włosów ale idę nast tydz na bikini(5) to powiem żeby mi strzeliła tam
Efekty:
pachy- 12 włosków na jednej troche więcej na drugiej(liczone przez chłopaka) goliłam się raz po zabiegu bo są niewidoczne
bikini- pojedyncze włosy z przodu, w pachwinach niestety więcej ale cieńsze i wolniej rosną
nogi- tu najsłabsze efekty brak ok 50% włosów ale nigdy w życiu nie miałam po goleniu gładkich nóg przez kilka dni(te co zostały słabsze).
Salon
Fajnie, czysto, skusiłam się nawet na zabiegi pielęgnacyjne na twarz i też pozytywnie

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

ja też uważam że recepcjonistki mogą zniechęcić, już nie pamiętam jaki salon ale jeden z tych najdroższych a Pani(głos "starej zrzędliwej baby") była niemiła i jakby się gdzieś śpieszyła jak pytałam czy jeśli będzie niedokładna depilacja(zostawione pola włosów) to czy można reklamować a ona że ja chyba nie wiem na czym polega ten zabieg i po pierwszej depilacji nigdy wszystkie nie wypadną..
zupełnie nie zrozumiała pytania...

Edytowane przez Eenn
Czas edycji: 2011-05-17 o 08:48 Powód: blad
Eenn jest offline Zgłoś do moderatora