Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 23:01   #1824
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
no.... i wlasnie pieke drozdzowe, chociaz paru deko to bym sie pozbyc mogla
A spotkalabym sie z coniektorymi chetnie, z Darianna sie widziałam wczoraj i mi sie podoba takie spotykanie.
Mam tyyyyle pieknych mik... Cathy dlaczego lepiej mi kolorowe makijaze wychodzą? probuje dwukolorowych i jakos biednie wychodzi:/
gdybym ja wiedziała, dlaczego lepiej kolorowe wychodzą, to bym nie chodziła wiecznie jak papuga, tylko neutrale bym wrzucała na powieki
Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
jestem!!!! no i Ty nareszcie jesteś!!!!

aaa wy tu o tyciu i pichceniu, fasolkę po bretońsku z ognia zdjęłam właśnie, co mnie pokusiło by chilli dodać łyżeczkę? ale wcinam, a co ojestestro, pali, ale mi wolno, precz z dietą!!
jesteś pewna
i fajnie, że jesteś.. i że ja jestem.. i w ogóle super, ze coraz więcej nas jest
Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
A co do makijaży to mnie najlepiej wychodzą jednokolorowe a już w ogóle super to przy użyciu cienia hot chocolate z EDM ale zawziełam się po obejrzeniu blogu Cathy i będę próbować
i próby oczywiscie na makijażowym pokażesz...

ja dzisiaj wlasnie hot chocolate miałam - kompletnie niewidoczny u mnie, ale piękny O ile to ma sens.. odcien ma prawie taki, jak moja skóra, ale sama swiadomość, ze on tam jest poprawia mi nastrój.. choć ja i tak w towarzystwie bardziej widocznych sasiadów go zestawiam

Biedronqa- kurczę, nie zazdroszczę tego zalewania.. Ani Tobie, ani sąsiadce

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-08-21 o 23:04
cathy jest offline Zgłoś do moderatora