Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 09:51   #4576
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
o właśnie zapomniałam napisać, że również zawsze prostowałam i prostuję na najniższej temp

co do włosków to się nie martw, Ty je zaraz szybko zregenerujesz a Tż wyrówna i będzie miodzio

I również zgadzam się z Tobą, dziewczyny teraz chcą przyciemniać a za 2mies będą rozjaśniać, znowu niszczyć włoski (bo teraz robią tylko odrost a później będą musiały na całość kłaść przynajmniej z raz)
dokladnie, a potem znow bedzie kwekanie jak to rozjasnic, ze znow wloski sianowate
ja uwazam ze tylko biale wlosy albo zolte rozjasniaczowe tandetnie wygladaja przy mocnej opaleniznie.
farby nie bo one nasladuja nature.

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no tak przepraszam przecież już pokazywałaś tą odżywkę ja niestety nie wypróbuję bo ten miód mnie odgania ale za to chętnie spróbowałabym odżywki ziaja plantica jojoba czytałam dużo dobrego no ale u mnie nie mogę jej dostać wszędzie tylko czarna rzepa
plantica dostepna jest w leclercach- u mnie w obu wiec jak masz gdzies pod noskiem to sie tam udaj koszt jakies 4zl...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora