Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-07, 11:29   #4585
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dokladnie, a potem znow bedzie kwekanie jak to rozjasnic, ze znow wloski sianowate
ja uwazam ze tylko biale wlosy albo zolte rozjasniaczowe tandetnie wygladaja przy mocnej opaleniznie.
farby nie bo one nasladuja nature.


plantica dostepna jest w leclercach- u mnie w obu wiec jak masz gdzies pod noskiem to sie tam udaj koszt jakies 4zl...
a mam niedaleko leclerca nawet bliżej niż reala dziękuję sprawdzę jak będę

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
pech chciał że ja miałam albo 1 albo ostatni więc mnie nie było

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------



ja tak samo zdziwiona jestem

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------



muszę się zaopatrzyć w takim razie

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------



ja też nie rozumiem tej paranoi w okół opalenizny i jasnych włosów
wiadomo że nikt normalny nie doprowadza się do takiego stanu http://alicja935.wrzuta.pl/obraz/7rFM0iRHbde/moja_fota..
i tak jak Snow napisała że jak się normalnie ubierasz malujesz dodam zachowujesz to nie będziesz tandetnie wyglądała
haha dobry przykład pokazałaś
dokładnie wystarczy uważać na buziaka żeby za bardzo nie spiec

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja tam nawet sie ciesze ze sie opalam latem nie lubie trupai bardzo ladnie lekka opalenizna komponuje sie z jasnymi wloskami..wiadomo trzeba uwazac na twarz zeby za duzo jej nie spec na sloncu ale reszta cialka latem jak najbardzoej lubie jak jest spieczona
wydaje mi sie ze tu raczej jest chec kolejnego eksperymentowania z kolorem potrzeba zmian u dziewczynek
ja też lubię lekką opaleniznę opalam się do pewnego momentu, to pewnie taka po prostu karnacja że czekoladka nigdy nie będę ale na złotą brzoskwinkę daje radę
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora