Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-08, 19:29   #747
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Skarpetta, tak myślisz? Znasz jakis taki tonik dostepny na miescie czy tylko takie produkty szukac w Internecie na ZSK/BU/Mazidła itp.?
U mnie bardzo łatwo o zapchanie wiec najlepiej aby skład byłby jak naj czystszy. Sama tez poszukam informacji, ale może coś wiesz na ten temat?
A kwasy nie nasilą zluszczania się skory? Obawiam się kwasow bo nie chce aby mnie wysypało poprzez oczyszczanie sie skóry i złuszczało.

Kasiu, wczoraj zrobiłam sobie maseczke nawilzajaca samoróbkę i jest dziś o wiele lepiej.
Ja mieszkam w domku gdzie mam ogrzewanie na koks, wiec grzejniki jak się nagrzeją to są bardzo gorące. W moim pokoju jak się napali jest suche powietrze a ja jeszcze mam biurko blisko grzejnika. W sezonie grzewczyn czasami mam bardziej przesuszoną skórę, bo nawet czasami odczuwam swedzenie na całym ciele i niekiedy skory glowy. Myślalam, że to początek łupieżu bo też pare razy znalazłam płatki. Obserwuje sie i problem sie nie nasilił a chyba zniknął bo czesciej zaczełam robic olejowanie wlosow niz zwykle. Moj tata tez cos narzekał na swedzenie wiec myśle, że to sezon grzewczy.
Plus to, ze wszystko mnie zapycha i trudno mi jest znalesc dobrą pielegnacje wiec nawilzenie u mnie jest zachwiane. Ten spirytus tez ma wpływ. Wrociłam do minerałów a one podkreslaja suche skorki to druga rzecz.
Suche skorki mam w wiekszosci wokoł zmian zapalnych bo ten obszar sie złuszcza wokoł zmiany mimo, ze przy nich nie grzebie ani nie wyciskam. Zaś cała twarz jest jakby napieta i az prosi o stosowanie czegos tresciwego.
Poczytam o ŁZS, dzieki za podpowiedz.
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2012-01-08 o 19:38
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując