Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 20:37   #748
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
Skarpetta, tak myślisz? Znasz jakis taki tonik dostepny na miescie czy tylko takie produkty szukac w Internecie na ZSK/BU/Mazidła itp.?
U mnie bardzo łatwo o zapchanie wiec najlepiej aby skład byłby jak naj czystszy. Sama tez poszukam informacji, ale może coś wiesz na ten temat?
A kwasy nie nasilą zluszczania się skory? Obawiam się kwasow bo nie chce aby mnie wysypało poprzez oczyszczanie sie skóry i złuszczało.

Kasiu, wczoraj zrobiłam sobie maseczke nawilzajaca samoróbkę i jest dziś o wiele lepiej.
Ja mieszkam w domku gdzie mam ogrzewanie na koks, wiec grzejniki jak się nagrzeją to są bardzo gorące. W moim pokoju jak się napali jest suche powietrze a ja jeszcze mam biurko blisko grzejnika. W sezonie grzewczyn czasami mam bardziej przesuszoną skórę, bo nawet czasami odczuwam swedzenie na całym ciele i niekiedy skory glowy. Myślalam, że to początek łupieżu bo też pare razy znalazłam płatki. Obserwuje sie i problem sie nie nasilił a chyba zniknął bo czesciej zaczełam robic olejowanie wlosow niz zwykle. Moj tata tez cos narzekał na swedzenie wiec myśle, że to sezon grzewczy.
Plus to, ze wszystko mnie zapycha i trudno mi jest znalesc dobrą pielegnacje wiec nawilzenie u mnie jest zachwiane. Ten spirytus tez ma wpływ. Wrociłam do minerałów a one podkreslaja suche skorki to druga rzecz.
Suche skorki mam w wiekszosci wokoł zmian zapalnych bo ten obszar sie złuszcza wokoł zmiany mimo, ze przy nich nie grzebie ani nie wyciskam. Zaś cała twarz jest jakby napieta i az prosi o stosowanie czegos tresciwego.
Poczytam o ŁZS, dzieki za podpowiedz.
Wybacz Skarpetta, że za ciebie odpowiadam, mam nadzieję że nie masz mi tego za złe
Z tego co wiem to takie toniki to raczej w internecie tylko dostaniesz.
Fakt te z kwasami AHA albo BHA mogą nasilać łuszczenie, ale o ile wiem to na BU jest jeszcze tonik z kwasami PHA i on jest łagodniejszy.
Możesz spróbować też któreś z serum z BU. Więcej informacji znajdziesz w wątku na temat danego sklepu.

No właśnie miałam pisać o minerałach, bo wiem że używasz.
Minerałki zimą to nienajlepszy pomysł, zwłaszcza jak się ma przesuszoną skórę. Ja z bólem serca musiałam odłożyć je na bok i wrócić do normalnych podkładów, więc na twoim miejscu zastanowiłabym się nad tym, a jeżeli zwykłe podkłady cię zapychają, myślę że mogłabyś spróbować BB kremów, która prócz tego iż pełnią rolę podkładów, to mają właściwości pielęgnacyjne( z tego co wiem). Ale niestety nie jestem ci w stanie nic więcej na ich temat powiedzieć, bo nie miałam z tym styczności, ale słyszałam że dziewczyny używają i chwalą.
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując