Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-31, 13:32   #1398
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Karolu!
Życzę Ci wszystkiego, co dobre dla Ciebie i Twoich paznokci! Pięknych i trwałych lakierów, samych najlepszych odżywek, zdrowych i mocnych paznokci

Zimowe mani for ya

świetne


Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
W klubie nie jestem, więc zamieszczam tutaj zdjęcie plakatu i rysunków, które robiłam w październiku bądź listopadzie do szkoły. To jedyna praca, która była sfotografowana, wszystkie inne leżą na dnie szafy
Na psa w czerwonej ramce ktoś usiadł mi w pociągu dlatego cały jest rozmazany...

śliczne rysunki i jak fajnie, że ktoś się włącza do takich akcji


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Paznokcie na jutro
W końcu ładnie widać holosiowy efekt

o rany, są przeeeeepiękne, mogłabym się na nie gapić cały czas


Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Droga Karolu[/SIZE],

Jako bonus (nie mylic z łapówką) oddaję Ci (znaczy dodaję również) rękę mojego syna. Dorwałam go przy robieniu naleśników. Zwróć uwagę na całkowicie nienaruszone żadnym sprzętem skórki. Wszystko au naturel czeka na wprawną rękę żony

PS: kwadraty ma po mamusi

Twoje kwadraty jak zawsze mnie zachwycają
a ta Twoja łapówka.. wpadam kiedyś na placki ziemniaczane i naleśniki, koniecznie!



Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Karola!

wow, cały opis jak i mani mnie urzekło genialne połącznie


Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
A tutaj moje po skróceniu (30 minut temu było 'auć').
Za top robi lakier Catrice z nowej limitki.


zazdroszczę Wam tego Catrice


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Zmalowałam takie pazurki. Kolor jest naprawdę żywy i soczysty, ale aparat tak go przymulił, że na nieobrobionych zdjęciach wyglądał jak brudny róż A to taki różowo-pomarańczowy kolorek, który w sztucznym świetle zawiewa neonem Poprawiłam ciut zdjęcia, ale i tak nie wygląda jak na żywo...

bardzo ładny kolor i kształt pazurków


Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Może dzisiejsze fotki oddadzą urok bardziej

No, ta ręka mnie też rozbroiła. Mało się nie posikałam jak mu robiłam fotkę, a on co chwila uciekał i rezygnował. Biegałam za nim i zapewniałam: kochanie, ale twarzy naprawdę nie będzie widać!

no tak jak już pisałam, boskie

chciałabym to zobaczyć


Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Karolko! Z okazji Twojego święta zmalowałam dla Ciebie brokatowy gradient. Błyszczący - bo Ty nam błyszczysz na paznokciowym firmamencie, niebieski - bo w Twoich żyłach, dam sobie rękę uciąć, płynie błękitna krew. Enjoy! (hope so:P)

jesteś mistrzem Lolli
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora