Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 13:55   #1418
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez lajfentuzjast Pokaż wiadomość
Bardzo dobre efekty epilacji laserowej przynoszą też zabiegi Soprano XL. Zabiegi te wykorzystują technologię bezbolesnej depilacji in-motion. Podczas zabiegu do mieszków włosowych dostarczane jest światło, które skutecznie blokuje wzrost komórek odpowiedzialnych za wyrastanie nowych włosów. Dodatkowo nie występuje tu ryzyko poparzenia ani wysuszenia naskórka.
Szajs nad szajsy zwłaszcza w opcji szybkiej (jeżdżenie końcówką po skórze z dość dużą prędkością). Byłam raz i już nie pójdę. Na szczęście miałam to z jakiegoś kuponu więc dużo kasy nie straciłam.

Natomiast nadal jestem bardzo zadowolona z efektów po Milesmanie na bikini (3 zabiegi).

Aleksandrytowy na pachy za to średnio się sprawdził. Dam sobie z nim spokój po 6 zabiegach i resztę dokończę Milesmanem.

Co do pytania którejś z was o to czy iść na zabieg jak włoski się jeszcze nie przebiły - ja bym poczekała.
iivii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując