Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-13, 08:23   #919
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ale wypas, całego lapka przemaluj!
A propos lapków mój Małż jakiś czas temu coś tam sobie sklejał superglutem czytając wiadomości na lapku. Ta ścisnął tubkę że trzy krople poleciały na matrycę. Oczywiście laptop nówka firmowy Ja w panice złapałam za ścierkę i hajda wycierać Efekt - super glut rozmazany po całym wyświetlaczu. Nic nie znaleźliśmy w necie, czym to zmyć, więc część zeskrobałam nożem a resztę usunęłam ZMYWACZEM DO PAZNOKCI Z ACETONEM.
Tej metody z acetonem nie polecam- popaliłam sobie przy okazji obudowę

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
Hej ja tak tylko na prędkości pokazuję co mam nowego bo jutro maraton uczelnia-praca...;/

Pazurki mojej współlokatorki Kochanej i Eveline miniMAX nr 411

Więcej [TU]

OOOOOOoo ale ładne

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3973656 4]Dobry


Łaaał... Ale zaraz - jak to się ich nie maluje? Znaczy rozumiem, że nie trzeba, bo wyglądają obłędnie... Ale czy nie można w ogóle? [/QUOTE]
Chyba chodzi o demakijaż potem. Nie wolno używać tłustych mleczek. Do zmywania np cieni Pani poleciła Clarenę. Moja sąsiadka malowała - lubi taki teatralny efekt
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora