Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-18, 12:34   #2007
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kama19 Pokaż wiadomość
Czy ktos moze polecić jakis salon w Rzeszowie?
Robiłam w Rzeszowie depilację laserem diodowym Quantel Derma w Ośrodku Chirurgii Plastycznej dr Kuczyńskiego (teraz pani z laserem przeniosła się chyba do salonu Gloria) i zdecydowanie nie polecam. Efekty prawie żadne, moc bardzo niska i lekarka nie zgadzała się na zwiększenie, ogólnie niemiło to wspominam. No i cena powalająca.

Niestety nie znalazłam innego salonu w Rzeszowie z przystępnymi (dla mnie) cenami, więc bikini głębokie zaczęłam robić w Kielcach w Laser Delux.

A w ogóle to dziewczyny nie wiem, jak to w końcu jest... Wielokrotnie była powtarzana na forum informacja, że bikini powinno się robić co 10-12 tyg i mniej więcej wtedy zaczynają włoski odrastać. A u mnie jest zupełnie inaczej :/ Zabieg robiłam 4.10 (6 tyg temu) - włoski zaczęły bardzo powoli odrastać, jakieś 2/3 wypadło, ale reszta normalnie rosła dalej (tylko wolniej niż zwykle). Nie miałam żadnego okresu całkowitej 'gładkości', o której większość z Was pisała.
Planowałam zrobić drugi zabieg po ok. 11 tygodniach (zresztą wcześniej i tak nie mam możliwości), ale skoro część włosków rośnie normalnie, to nie wiem, co mam zrobić....
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując