Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-07, 12:13   #2163
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja też próbowałam piasek zatopować. Potrzeba było 4 warstw. Odpadło w całości następnego dnia
Ja topowałam Delię i tez masakra
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
A mi się znowu zaczęły rozdwajać. A już tak fajnie rosły już nie wiem jakich odżywek używać ani nic żeby się mocniejsze zrobiły
O masz może jakieś suple- ze swojej strony polecam Regital- on jest na poprawę kondycji włosów, paznokci i skóry. Przy regularnym stosowaniu daje naprawdę fajne rezultaty

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Znowu mojej siostrze wszystkie piaski odpadają malowane na odżywce/bazie i to bez topu. Jeśli nałoży na "goły" paznokieć nic się nie dzieje, nie wiem od czego to zależy w jej przypadku



Rano wstałam pomyłam okna u siebie w pokoju a teraz zaczęło padać a teraz schnie mi czarna skóra na paznokciach

Marzy mi się zimowa kostka essie orientujecie się może czy można jeszcze gdzieś ją dostać poza sklepem maani?
Może ma ,,tłustą" płytkę Tak bywa - u mnie Opiki się kompletnie nie sprawdzają, na drugi dzień końcówki starte na maxa

U mnie wreszcie słonko i ciepło
A na e-zeberce?? kiedyś tam można było dostać Essiaki w rewelacyjnej cenie

Moje mani mimo rozmazania trzyma się rewelacyjnie zero odprysków i starcia mimo gotowania, prania i sprzątania. Zapomniałam już jak to jest przyjemnie mieć mani na pazurkach
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora