Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy styczniowe 2017 - część III !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-26, 06:53   #13
pequenina_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 525
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość

Mój szpital jest opisany tak:
"4 sale jednoosobowe dostępne dla wszystkich rodzących bez opłat. Do dyspozycji rodzących worek sako, piłka, drabinki, materac, wanna, prysznic."
4 sale to mało jak na szpital wojewódzki, co? Na mojej SR jest 14 par z czego chyba z 10-11 w podobnej ciąży co my, czyli około 27 tc.
U nas jest 5 (jeśli dobrze pamiętam) ale to jeden z wielu szpitali w mieście. Myślę że będzie ok, chyba że się umówicie na rodzenie w tym samym momencie

Cytat:
Napisane przez furjatka Pokaż wiadomość
A na nfz niby tylko 3 usg a mój robi na każdej wizycie..
Mój też, ale nie podaje żadnych info, wagi czy zdjęć. Po prostu robi to z dobrej woli, Nfz mu za to kasy nie da, musiałby pewnie się tłumaczyć szefowi.

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
Już zrobiony! Nowy wątek,
A dzień dobry

Cytat:
Napisane przez furjatka Pokaż wiadomość
czyli robimy wykończeniówkę
Nie wypowiadaj tego słowa przy mnie umywalkę montujemy 4. Dzień, ciągle coś cieknie [emoji14]

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
Za to moja koleżanka zrobiła białą kuchnię (Ikea) i cholerka po dwóch latach widać, że trochę już zmieniły kolor... Mają białe "rączki" w szafkach i one są faktycznie białe, a fronty jakieś takie... mniej białe
Bo biały w Ikea jest trochę kremowy, zerknij na fotkę mojej kuchni, tam jest wiele odcieni białego i bok wysokiej szafki to właśnie biały ala Ikea [emoji14] i fakt, ciemnieje z czasem, ale mi się to podoba ten odcień tylko jeśli wszystkie meble są w tym samym kolorze a nie jak u mnie w tej chwili [emoji14]

Cytat:
Napisane przez MrsDorota Pokaż wiadomość
W sumie to dzisiaj - na chłopski rozum - zaczynam 8 miesiąc (termin ostatniej miesiączki 25 marca )
Ja dokładnie tak na chłopski rozum liczę tygodnie mówi mi apka ale miesiące umiem sama [emoji14]

Lecę zaraz do Ikea

Julia, ale że my normalne?
pequenina_ jest offline Zgłoś do moderatora