Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-28, 16:54   #4678
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;62322046]
Nie, nie wpada w pomarancz.

Co do plecow to ledwo dalam rade. Przydalaby sie jakas gimnastyka, bo ciezko bylo mi sie wygiac . Nakladalam produkt na plecy rekawica. Jak nie moglam sie sie wygiac to obracalam rekawce (czesc do smarowania zamiast "lezec" na wnetrzu dloni "lezala" na wierzchu) - inaczej nie dalabym rady. Poza tym dlugo rozcieralam "na wszelki wypadek" .



A nogi wyszly dobrze. Balsamami sie nie moge brazowic, bo wychodza mi plamy. Poza tym sa za ciemne. Teraz jest ok.[/QUOTE]
To niezłą gimnastykę uprawiałaś Chyba też tak będę musiała. Tylko czekam na chwilę wytchnienia, żeby porządnie peeling zrobić i potem zaaplikować brąz piankę U mnie jak zwykle pogoń za chwilą wolnego, ale do końca tygodnia dam radę

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja nie mam mac [niestety ] ale powiem tak - mam ipada mini i kindla i jednak lepiej czyta sie na kindlu zwlaszcza na dworze gdzie ipad wiadomo dostosowuje ekran do jasnosci, ale nadal w sloncu ciezko sie czyta. do tego bateria - mini ma super baterie [a mam pierwszego, ktory ma juz dobrych kilka lat i nadal swietnie trzyma, zeby nie bylo], ale nie moze sie to rownac z kindlem, ktory uzywany trzyma miesiac. i jeszcze jedna rzecz o ktorej myslalam kupujac kindle mimo, ze mialam mini - ja lubie czytac na wakacjach, na plazy i myslalam sobie o tym, ze np zostawienie kindla za kilkaset zł bez opieki kiedy pojde sie kąpać wydaje sie lepsza opcja niz miniak za 2 tysiaki

co do przerzucania - ja zalozylam sobie konto na kindle [automatycznie sie to dzieje kiedy go rejestrujesz] i ksiazki wysylam mailem na ten adres kindlowy [tam jest tak, ze podajesz z ktorego adresu moze on odbierac maile, wiec nie ma ryzyka, ze zasypie Cie spam], synchronizuje z wifi i juz wszystko jest kocham rozwiazania bezkablowe
O, dzięki Iliosku za opis procedury. Też bardzo lubię rozwiązania bezkablowe. Na plus Kindla przemawia jeszcze to, że nie ma on takiego połączenia z netem jak tablet i służy do czytania, a nie rozpraszania uwagi innymi aplikacjami

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Tak, jak najbardziej nie moglam narzekac
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora