Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-27, 13:31   #3404
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
A to przepraszam, tyle przez weekend napisałyście że trudno was gonić i patrze na sam koniec a tu info o promocji a ja dopiero co kupiłam szampon ogórkowy. A marchewkowy wzięłam na weekend do domu i się połowa wylała w torbie, dobrze ze on ma pomimo zamknięcia ten kubeczek więc nie dużo rzeczy mi się upaprało. I żeby nie było że zostawiłam otwarty i dlatego się wylał, po prostu na tym gwincie w nakrętce coś przeciekło

Mam ochotę wypróbować krem do twarzy i lepiej żebym nie miała żadnej Sephory po drodze bo niedługo tak jak Anula-ga będe miała dylemat czy mieć czy jeść
Z tego co widze ten dylemat bedziemy niedługo wszystkie
Oj, szkoda szamponu ... Biedactwo
Ale dobrze, że o tym napisałaś to będe uważała w podróżach , dzięki wielkie!

A wiesz co jest najgorsze.....?
Że teraz żałuję, że jeszcze paru rzeczy z yes to nie obejrzałam maja jakies fajne mleczka mineralne w sprayu i masła do ciała też pewnie fajne...... Ciekawa jestem jak one sie sprawują, bo z opisów niezłe raczej.
Ja mam krem do twarzy yes to tomato i prawde mówiąc jakiejs rewelacji nie zauwazyłam - wchłania sie raczej ciężko, więc jak dla mnie taki krem na dzień odpada, bo ja rano za mało mam czasu, żeby czekac az sie krem wchłonie... Wydaje mi się, że seria marchewkowa może byc bardziej warta uwagi. Chociaz oczywiście moje odczucia z kremem pomidorowym nie musza być takie jak u innych.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora