Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-08, 14:14   #593
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
na 8 ja nawet nie wiem jak się nazywam o tej porze





śmiejecie się ze mnie a ja jak Matka Polka



kupiłam se szpile skórzane o dziwo
ja też nie wiem ale jak mus to mus
nikt kto mnie zna ze mną rano nie rozmawia bo uznaję zasadę "nie mów do mnie z rana"
śliczne połączenie kolorków, obcasik calutkie wspaniałe

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Cascada
wczoraj się mocniej pomalowałam
I mam do wyboru:
a) wyglądać jak dziecko z lekkim makijażem
b) wyglądać jak stara baba

Bunny
Too może zmniejszać fotki, zanim dodasz? Szybciej będą się wczytywały.

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Czeko
Chlamydia to głównie drogą płciową się przenosi !:{

novelove
a jak włosy układają się?
wybrałabym a zawsze to lepiej
a moim zdaniem grubo przesadzasz

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
My dajemy naszego psiaka do fryzjera. Nie wiem jak to jest z tą rasą, może inaczej, ale u yorków, trzeba jeszcze uszka podgalać (żeby stały), dupkę i fajfusa (żeby kupa się nie przyklejała) i pazurki-waaażne bardzo !

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------


Ooo a moja psinka uwielbia,jak się ją czesze A czym to robisz?

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Lady
Te buciory też mi się podobają, ale tylko na dłuugich, szczuplutkich nóżkach megaaa!

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------



Moja mama była ostatnio świadkiem właścicielki małego sklepiku z sukienkami, sukniami itd. Kobieta opieprzała drugą bodajże wspólniczkę, ze ta wystawia te sukienki na allegro za mniejszą o połowę cenę.
Powiedzmy,że sukienka w sklepie kosztuje 300 zł, a na all 150

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------



Mi fryzjerka kiedyś, że jest świetna, jak na drogeryjny produkt Miałam ją kupić ostatnio,ale ziajka wpadła w me macki pierwsza

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------


Ty, rzeczywiście ja teraz też się przymierzam do Kolestonu

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Asiaod Jasia
ale zgrabniutko wyglądają! super!

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------


a nie lepiej jakiś szampon fioletowy czy płukankę, czy cuś?
mój też do fryza hasa
to czyli kupiłam buciory nie na swoje nogi zobaczymy jak na żywo będą wyglądały
a kupili na hurcie po 50
ja chyba skuszę się póki co czerwona przypadła mi do gustu a ziajki nie mogłam znaleźć w rossmannie ślepa jestem chyba gdzie kupujecie ją i w jakim miejscu mniej więcej stoi bo ja gapiłam się na regał z maskami odzywkami to nie widziałam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora