Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 19:28   #208
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja wprawdzie nie mam Epatant, ale przetestowałam wszystkie kolory i ostatecznie kupiłam Fantasme, Illusoire i Mirifique. Wg mnie do stosowania na co dzień najbardziej nadają się Epatant, Illusoire i Emerveille. Fantasme sam w sobie zbyt wiele koloru nie daje, za to daje efekt mega iskrzenia. W każdym razie ja chyba brałabym Epatant, jako bardziej uniwersalny .
to Fantasme odpada, bo chciałabym trochę koloru
to teraz Epatant czy Illusoire
wzięłabym Illusoire, ale martwi mnie to, ze na niektórych swatchach brokat wyraźnie się oddziela od koloru, a Epatant tego nie widzę
na pewno do końca tygodnia nie dojadę do Sephory, zeby wypróbować, a jak testowałam jak wchodziły te cienie to nic mnie kusiły, bo stwierdziłam ze sam brokat, ale za te 75 zł to wzięłabym na spróbowanie...

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Hmmm, to zależy jaką masz karnację - u mnie jest brzoskwiniowy z połyskiem, pięknie ożywia powieki. Ale mi jest dobrze w brzoskwiniach

Najbardziej zbliżony efekt to ten w linku - chodzi mi o efekt na oczach - oczy wiście ja się maluję piękniej
http://zelenoglazkaira.livejournal.com/83533.html

ach! chciałam jeszcze powiedzieć, że na fali Waszych zachwytów kupiłam 2 tygodnie temu Preludki i efekt u mnie jest smutny, za to te Chanelki
to jak brzoskwinka to ja dziękuję - lepiej mi w chłodnych kolorach
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując