Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Torebki O-bag - miłośniczki, część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-29, 13:26   #2253
maybeona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 267
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
A ja po namyśle podjęłam decyzję i anulowałam zamówienie na melisski, jakoś na 100% nie jestem przekonana do nich, żeby w ciemno kupować. 36,5 jest za małe a 37 UG nie ma we Wroc wiec nie mam jak przymierzyć, o ile w crocsach baletkach chodzę nawet na pończochy to piszecie, że w melisskach tylko na gołą stopę chodzicie, wiec średnio praktyczne buty dla mnie. Może innym razem jak naocznie je zobaczę, przymierzę i będą idealne to się zdecyduję.

Dzwoniłam do schaffy i moje weekendowe zamówienie na pas naramienny dopiero w środę będzie wysłane, oby nie później bo w piątek jestem już na urlopie
Mhhhh... ja po namyśle też wysłalam maila, ze chcę anulować. Przyszedł mi już numer listu, ale nie aktywny. Ciekawe czy anulują.
Jednak najpierw chcę pochodzić w tych co mam by się przekonać czy mi się nadają i jak to w nich jest. Może załapię się na inne wyprzedaże.
Kuszą mnie POP różowe, ale one są tańsze, więc może będzie łatwiej ;-) Oby tylko te anulowali.

Tylko żeby nie anulowali mi obaga w kolorze magenty! ;-)

Ile się czeka na zwrot pieniążków z answear? Odesłałam butki 23 lub 24 czerwca.
maybeona jest offline Zgłoś do moderatora