Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-20, 07:50   #2958
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;77247236]nie wiem, może to zależy od sklepu, bo ten, w którym byłam to panował w nim totalny roz☠☠☠☠ziel i wszystko było wszędzie, także ciężko było mi się odnaleźć

co do studiów [/QUOTE]
Też racja, jak Pierre Dolnique na salonie, to nic nie można dostrzec.

Dziękuję
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Kav gratuluję studiów!

Ja ostatnio jestem jakaś ułomna w kwestii zakupów, nic mi się nie podoba Zara ma fajny design, ale na mnie wszystko beznadziejnie leży. Zrobiłam basicowe zamówienie na HM, kompletnie bez szału - zwykły top i swetry na jesień, aż mi żal, że nie mam jak zaszaleć [emoji14] Ale po prostu nic innego mi się nie podoba.
Dziękuję

Pochwal się, jakie swetry zamówiłaś
Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
o to mam podobnie, chciałabym coś, ale albo mi się nic nie podoba, albo się podjaram, przymierzam i wyglądam jak wyglądam i tyle z moich zakupów
Boże, miałam tak przez ostatnie pół roku!
Cytat:
Napisane przez maaalinowaaa Pokaż wiadomość
Nałożyłam olejku rycynowego na skalp i trochę olejku alterry na końcówki. Wczoraj kupiłam sobie humavit skrzyp i pokrzywa, chciałabym trochę wzmocnić włosy.
Przyłącz się do nas i pij drożdże!
Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Mnie się tu obraża i ja wypatatajam stąd.

A tak na serio to duża gratulacja ode mnie. Fajny kierunek no i w dodatku studia zagranico, fiu fiu.
Zapomniałam, że tutaj jest emotikon z lamą

Wiedziałam, że o tym wspomnisz
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując