Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-22, 10:42   #2129
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Witam,
Szukałam analizy nowych szamponów i odzywek Oriflame HairX ale nie znalazłam. Jednak jako, że ślepa jestem to w razie przeoczenia poproszę mnie nie opr, będę grzecznie szukać dalej

Oriflame, HairX, Colour Protect Conditioner, Ochronna odżywka do włosów farbowanych HairX[/COLOR]

AQUA, GLYCERIN, STEARYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, BRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, CYCLOPENTASILOXANE, AMODIMETHICONE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, CYCLOHEXASILOXANE, ASPARTIC ACID, PHENOXYETHANOL, PARFUM, IMIDAZOLIDINYL UREA, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, METHYLPARABEN, DISODIUM EDTA, PROPYLPARABEN, ETHYLPARABEN,PROPYLENE GLYCOL, BIOFLAVONOIDS, HYDROLYZED ADANSONIA DIGITATA EXTRACT, DEXTRIN

Najbardziej interesuje mnie oczywiście czy jest tam coś porządnego a nie same konserwanty, silikony i zapachy.

Z góry dziękuję
Należałoby zadać sobie pytanie, czego oczekujesz od odżywki.
Jako ochronna, powinna spisać się dobrze, bo zawiera dużą dawkę silikonów, a te zabezpieczają włos przed uszkodzeniami i wygładzają jego powierzchnię. Ale też mogą je obciążyć.
Natomiast jeśli oczekujesz odżywienia i regeneracji, to raczej nic z tego, efekt tylko wizualny, jakieś marne resztki substancji odżywczych pod koniec składu, raczej bez szans na działanie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif _bonklers__by_LeoLeonardo.gif (4,1 KB, 993 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora