Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 19:55   #3654
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Wystarczyło kilka pierwszych zdjęć w tym wątku prezentujących przed/po, abym się napaliła i kupiła ENCANTO. Przedzieram się powoli przez posty, jestem dopiero na 72 stronie, a przede mną drugie tyle

Chcę zrobić zabieg w ten weekend i w związku z tym mam pytanie. Było już o prostownicach, temperaturach, instrukcjach itp, a ja bym chciała wiedzieć.... jakimi pędzelkami nakładacie preparaty? Nigdy nie farbowałam włosów (jedynie pasemka w salonach fryzjerskich), więc nie mam ani pędzelka ani rękawiczek ochronnych. Gdzie mogę je zakupić? Czy mogłybyście wkleić zdjęcia, jak to to ma wyglądać?

Jeśli uda mi się zrobić dobre, odzwierciedlające rzeczywistość zdjęcia, to oczywiście zamieszczę na wątku dla potomnych

pędzelek wygląda mniej więcej tak http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...:0&tx=86&ty=81 ale niektórzy radzili sobie i takimi pędzelkami ze sklepu budowlanego taki nieduży byłby ok popytaj o pędzle do farby i rękawiczki w drogeriach

dziewczyny ile keratyny hydrolizowanej do odżywki dodajecie? bo do szamponu ja dodaję około 7 kropelek, a do odżywki więcej trzeba?
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.

Edytowane przez _paula_20
Czas edycji: 2010-08-26 o 19:57
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora