Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-20, 23:22   #1011
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Smile Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Witam!! Przeczytałam PRAWIE cały wątek i postanowiłam wklepać parę kosmetyków i poprosić o analizę. A przy okazji jestem pod wrażeniem Waszej wiedzy i wiem, że nie ja jedyna to piszę, ale należą Wam się pochwały A poza tym to spisałam sobie nazwy tych silikonów i uczę się Jesteście WIEELKIEE!!

1.SCHAUMA-Olejek Intensywnie Pielęgnujący-Szampon

SKŁAD: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Chloride, Laureth-2, PEG-12 Dimethicone, Citric Acid, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Benzoate, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-10, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Parfum, Salicylid Acid, Niacinamide, Panthenol, Macadamia Ternifolia Seed Oil, PEG-14M, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, CI 15985, CI 47005

2.SCHAUMA-Olejek Intensywnie Pielęgnujący-Odżywka

SKŁAD: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Paraffinum Liquidum, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Phenoxyethanol, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate, Sodium Methylparaben, Lactic Acid, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Parfum, Amodimethicone, Niacinamide, Panthenol, Citric Acid, Tricedeth-5, Glycerin, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Tricedeth-10, Limonene, CI 47005, CI 15985

3.JOANNA-mini Naturia-Szampon Odświeżający-KIWI:

SKŁAD: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide Dea, Sodium Chloride, Soyamide Dea, Cocamidopropylamine Oxide, Sodium Laureth-5 Carboxylate, PEG-7 Glyceryl Cocate, Polyquaternium-7, Actinidia Chinensis Fruit Extract, Propylene Glycol, Citric Acid, Disodium Edta, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, CI:42090, CI:47005

4.JOANNA-mini Naturia-Odżywka-KIWI:

SKŁAD: Aqua, Cetyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, Stearalkonium Chloride, PEG-20 Stearate, Cetrimonium Chloride, Isopropyl, Alcohol, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Actinidia Chinensis Fruit Extract, Propylene Glycol, Panthenol, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Triethanolamine, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, CI:42090, CI:47005

5.ZIAJA-Włos w płynie-Odżywka-Fitokeratyna:

SKŁAD: Aqua, Alcohol Denat., Cocamidopropyl Betaine, Hydrolyzed Silk, Panthenol, Polyquaternium-10, Wheat Amino Acids, PVP, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum(Fragrance), Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Citric Acid.

6.MARION-Natura Silk-Odżywka-Rozświetlająca Włosy-(w spray'u)

SKŁAD: Aqua, Cyclomethicone, Cetrimonium Chloride, Cyclopentasiloxane(and)Di methiconol, Propylene Glycol,Glycerin, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer(and) C12-14, Silk Protein, Panthenol, Phenyl Trimethicone, Parfum, Citrus Aurantifolia Extract, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolino ne (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid, C.I. 16185.
__________________
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne - nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.


— Adam Neste

Uzależniona od muzyki z Pachnidła...
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora